Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Teksto dydis

Išankstinė registracija tel. 60747

Kabineto pavadinimas

Konsultanto pavardė

Konsultacijų laikas

Kabinetas

Pastabos

Rentgeno kab.

Gyd. radiologė Zoja Savinovienė

I-V nuo 8.00 iki 14.30

101,102 kab.

 

Gyd. radiologė Albina Ubartienė

 

Akių ligų kab.

Gyd. Valerija Šabaniauskienė

II, V ir pirmus du mėnesio ketvirtadienius

nuo 9.30 iki 14.00 val.

115 kab.

 
 Ausų, nosies, gerklės kab.

Gyd. Julija Navickienė

Per mėnesį dirba:

keturis pirmadienius 8:00 - 12:00 val.

du penktadienius 8:00 - 15:30 val.

112 kab.

Lapkričio mėn. dirbs: 24 d. ir 27 d.

Gruodžio mėn. dirbs: 1, 4, 11, 15, ir 18 d.

 

Gyd. Viktorija Ašmonė

III nuo 9.00 val. iki 15.00 val.

 

Akušerijos-ginekologijos kab.

Gyd. Zita Matijošaitienė

I, II nuo 8.00 iki 13.00 val.

II a.,

Ginekologijos  sektorius

 

Gyd. Marija Bagdanavičienė

IV, V nuo 8.00 iki 13.00 val.

 

Gyd. Henrieta Kažemėkaitytė

III nuo 12.00 iki 15.00 val.

 

Endokrinologijos kab.

Gyd. Daina Bagdonienė

Tel. 60741

Pacientai priimami:

I-V: 10.00-12.00 val. ir

13.00-15.00 val.

108 kab.

 

Kardiologijos kab.

Gyd. Rita Stankevičiūtė

I, II, IV ir V: 8.00 – 13.00 val.

I a., prie Vaikų ligų sk.

 

Funkcinės diagnostikos kab.

Gyd. Rita Stankevičiūtė

Atlieka echokardiografijas ir veloergometrijas

I, IV ir V: 13.00 - 16.00 val.

(išankstinė registracija tel. 60746)

I a., prie Vaikų ligų sk.

 

Nervų ligų kab.

Gyd. neurologė Laimutė Išganaitienė

I, II, IV, V nuo 10.00 iki 13.00 val.

III nedirba

106 kab.

 

Gyd. neurologas Romualdas Kičas

I, II, IV, V nuo 13.00 iki 15.00 val.

III nedirba

 

Gyd. neurologė Audronė Kazakevičienė

III nuo 8.30 iki 16.00 val.

(išankstinė registracija tel. 60747)

 

Odos ir veneros ligų kab.

Gyd. Dalia Andrejaitienė

Per mėnesį dirba:

du trečiadienius

nuo 8.30 iki 16.00 val.

104 kab.

Gruodžio mėn. dirbs: 6 ir 20 d.

Ortopedijos-traumatologijos kab.

Gyd. Arūnas Tarnauskas

I-V nuo 8.00 iki 15.36 val.

103 kab.

 

Gyd. Vidmantas J. Dailidė

I-V nuo 13.00 iki 14.00 val.

 

Chirurgijos kab.

Gyd. Robertas Skirkevičius

 

103 kab.

I-V nuo 11.00 iki 12.00 val.

Gyd. Ramūnas Mikulionis

 

I-V nuo 12.00 iki 13.00 val.

Gyd. Justas Einas

I-V nuo 8.30 iki 12.18 val.

 

Vaikų nervų ligų kab.

Gyd. vaikų neurologė Lionė Adomaitienė

II, V: 8.00 - 14.00 val.

III: 8.00 - 12.00 val.

105 kab.

 

Urologijos kab.

Gyd. urologas Julius Masiliūnas

Išankstinė registracija tel. 60747

Dirba keturis pirmadienius per mėnesį nuo 7.30 iki 11.00 val.

(tikslesnė informacija tel. 60747)

I a., prie Vaikų ligų sk.

Lapkričio mėn. dirbs: 27 d.

Gruodžio mėn. dirbs: 4 ir 11 d.

Atostogos: 12.18 - 12.22 d.

 

Pulmonologijos kab.

Gyd. pulmonologė Jolita Vėbrienė

Dirba du ketvirtadienius per mėnesį nuo 9.00 iki 15.00 val.

(tikslesnė informacija tel. 60747)

I a., prie Vaikų ligų sk.

Lapkričio mėn. dirbs: 23 d.

Gruodžio mėn. dirbs: 7 ir 14 d.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos

Gyd. Eglė Šablevičienė

II ir IV: 9.00 - 15.00 val.

III a.,

306 kab.

 

     

Echoskopijos kab.

Gyd. Vidmantas Želnys

II, IV, VI: 08.00-16.00 val.

(išankstinė registracija tel. 60747)

I a., prie Vaikų ligų sk.

 

 

Gyd. Albina Ubartienė

 

I, V: 8.00-14.00 val.

III: 8.00-12.00 val.

Gruodžio mėn. 1 d. nedirbs

(išankstinė registracija tel. 60747)

Endoskopijos kab.

Gyd. gastroenterologas Romanas Zykus

I nuo 8.00 iki 16.00 val. 
(išankstinė registracija tel. 60747)

I a., prie Vaikų ligų sk.

 

Gyd. gastroenterologas Mindaugas Urba

III nuo 8.00 iki 16.00 val.

(išankstinė registracija tel. 60747)

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas